|
Przecież ta menda z pełną premedytacją odeszła z Wisły i nawet wołami by się go tu nie zatrzymało, bo miał światową karierę robić. W prywatnych rozmowach wychodził z niego judasz z Andrychowa pełną gębą i mam nadzieję, że obecnie w klubie pracują ludzie rozsądniejsi od Ciebie i nie biorą nawet pod uwagę powrotu tej łajzy.
|