Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17148
Stary 23.04.2015, 08:08
Przecież ta menda z pełną premedytacją odeszła z Wisły i nawet wołami by się go tu nie zatrzymało, bo miał światową karierę robić. W prywatnych rozmowach wychodził z niego judasz z Andrychowa pełną gębą i mam nadzieję, że obecnie w klubie pracują ludzie rozsądniejsi od Ciebie i nie biorą nawet pod uwagę powrotu tej łajzy.
Odpowiedz cytując