Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1956
Stary 22.04.2015, 17:01
Z nowego Sportage? Z nowego autka w sumie każdy jest zadowolony - z wyjątkiem multipli ;P


A tak szczerze to nie znam żadnych prywatnych opinii o KIA - tylko z internetów a tutaj wiadomo jak jest ...
Jedyne co pewne że KIA daje gwarancję na długo ale pod rygorem przeglądów w ASO - a KIA w ASO jest baaardzo droga.

Ogólnie szukasz czegoś SUV'o podobnego?

Benzyna - dizel - wszystko zależy jak dużo jeździsz
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując