|
Z nowego Sportage? Z nowego autka w sumie każdy jest zadowolony - z wyjątkiem multipli ;P
A tak szczerze to nie znam żadnych prywatnych opinii o KIA - tylko z internetów a tutaj wiadomo jak jest ...
Jedyne co pewne że KIA daje gwarancję na długo ale pod rygorem przeglądów w ASO - a KIA w ASO jest baaardzo droga.
Ogólnie szukasz czegoś SUV'o podobnego?
Benzyna - dizel - wszystko zależy jak dużo jeździsz
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|