|
I tak Duda pokazal jaka jest szmata...
Probowanie bronienia i i gadanie ze na Wisle stacjonowalo Zomo to jest czyste .......enie...!!
A co mogla ta Wisła zrobić jak została na sile wcielona do Gwardii...
Nie masz kutasie pojęcia jak i co było wiec się nie odzywaj...
Jebie cie zydzie...
PS.A na następnym meczu zakonnych" Andrzeju Dudo pozdrawia Cie Twoja cracovia..."
Ostatnio edytowane przez 63.5 Kg : 22.04.2015 o godz. 15:18.
|