Gwiaździsty napisał(a):

|
Jesli tak powiedział to głupio powiedział. Wiekszość kibiców Wisły była wtedy przeciwko poprzedniej władzy a i tak kibicowała Wiśle. Bo ten klub powstał w 1906 r. a nie w 1947 i ma historię tak patriotyczną, ze większość jeśli nie wszystkie kluby w Polsce mogły by jej pozazdrościć. To ze stadionu Wisły wyruszyła I Kadrowa J. Piłsudskiego na wojnę do walki o niepodległość Polski, który Wisła uzyczyła legionom do ćwiczeń i do których wstąpili jej zawodnicy.
|
niepotrzebna wypowiedz , i to na końcu wyrwał się niepytany , gdzie wcześniej odpowiedział dyplomatycznie , nie da się ukryć , dla mnie jako kibica Wisły to gruba wtopa , mam nadzieję że jest tego świadomy , nie wiem ? chciał błysnąć że był przeciwko komunie , ja też byłem , co nie przeszkadzało mi kibicować Wiśle , myślę jednak że się zreflektuje , reasumując nie dyskwalifikuje to Dudy ale niesmak pozostanie
