filemon napisał(a):

|
Za duży skrót myślowy albo błąd, to tak jak Bangura zastępujący Dudkę, nie ta pozycja.
|
od kiedy to Stjepanovic to DP? że jest tam ustawiany to ma nim być? to środkowy pomocnik łączący zadania deff i off, coś na kształt Alonso
a Cywka to środkowy pomocnik, żaden z niego skrzydłowy nie wiem skąd wogóle ta opinia