Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69972
Stary 21.04.2015, 21:59
filemon napisał(a):Wyświetl post
Za duży skrót myślowy albo błąd, to tak jak Bangura zastępujący Dudkę, nie ta pozycja.
od kiedy to Stjepanovic to DP? że jest tam ustawiany to ma nim być? to środkowy pomocnik łączący zadania deff i off, coś na kształt Alonso
a Cywka to środkowy pomocnik, żaden z niego skrzydłowy nie wiem skąd wogóle ta opinia
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując