|
hubert.fan stawiam, że jeszcze jutro ten post zniknie albo znowu coś zostało przekręcone, dzisiaj Kukiz był razem z Wiplerem na Kongresie, Paweł jest tak samo narwany jak JKM czasem palnie coś głupiego a potem usuwa
a co do działalności Mikke w europarlamencie to on się po prostu z tego śmieje i pokazuje jak słaba jest Europa i za co im płacą, a dokładnie za robienie nic, limuzyny pod hotele itp
zresztą on na nic nie ma wpływu tak samo jak inni europosłowie
|