|
Zdaje sobie z tego sprawe, ze plecie durnoty od czasu do czasu. Zdaje sobie tez sprawe z tego, ze prezydentem nie zostanie wiec te jego plecenie w gruncie rzeczy nic mnie nie obchodzi. Przez wszystkie te lata Korwin nie zrobil nic, podkreslam absolutnie nic co by dzialalo na szkode Polski a nawet zrobil cos pozytywnego (lustracja). Tymbardziej mnie dziwi, ze uwaga ludzi skupia sie akurat glownie na nim ostatnio. Tak jak juz wczesniej wspomnialem jest to spowodowane tym, ze cymbaly nadaja tak jak im kaza a nie zwracaja uwagi na to co jest istotne.
|