Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#309
Stary 21.04.2015, 19:34
Mnie to w ogole zastanawia co ma PiS w ujadaniu na Korwina. Ujadaja dopiero od jakiegos czasu jak tam pare procent zlapal. Skromnie chcialbym zauwazyc, ze poslem byl w I kadencji sejmu.
Dlaczego nie ujadaja na Kaczynskiego i jego klike, ktora siedzi na Wiejskiej od samego poczatku okraglostolowego i przez te 26 lat gowno, doslownie gowno zrobila. Tak zaraz bedzie placz, ze PO, ze media, ze to i sramto tylko po co w takim razie pseudoopozycja sie pytam kiedy i tak jak wczesniej tak i teraz nic nie zrobia gdyz sami celowo pozbawiaja sie szansy na jakakolwiek koalicje z kimkolwiek. Dojda do wladzy i znow gowno zrobia bo wiekszosci nie beda miec i tym sie beda tlumaczyc. Na .... taka pseudopartia jest w ogole? Ale nie najwiekszy problem pisdowcow to Korwin. Smiech na sali.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 21.04.2015 o godz. 19:37.
Odpowiedz cytując