Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69970
Stary 21.04.2015, 18:46
piotek napisał(a):Wyświetl post
Gaszyński powiedział, że transfer do klubu oznacza pozbycie się jakiegoś piłkarza.
Tylko czemu Cywka, który jak dla mnei zawsze był zawodnikiem bardziej ofensywnym, miałby zastępować DP?
Tylko tak naprawdę w czerwcu może nie być z nami połowy składu.

Popatrzmy na ubytki w kadrze (prawdopodobne):

- Stilic (pewnie jakiś bogatszy klub w E-klapie)
- Stępiński (krzyżyk na drogę)
- Łukasz G. (pożegnam go bez żalu)
- Stjepanovic (chyba że dadzą mu roczny kontrakt z opcją przedłużenia)
- Dudka (mam nadzieję, że go nie przedłużą)
- Żemło (wypadałoby go chociaż na rok przedłużyć)
- Bieszczad
- Miśkiewicz

Ja bym transferu Cywki nie określał jako zastąpienie piłkarza z obecnego składu, tylko łatanie dziur, które powstaną w lecie. Naprawdę współczuję władzom Wisły letniego okna transferowego, w którym będzie trzeba sprowadzić kilku zawodników, którzy zaoferują poziom podobny do tych odchodzących. Przy obecnej sytuacji finansowej Wisły może to być nie lada wyzwanie.
Odpowiedz cytując