piotek napisał(a):

Gaszyński powiedział, że transfer do klubu oznacza pozbycie się jakiegoś piłkarza.
Tylko czemu Cywka, który jak dla mnei zawsze był zawodnikiem bardziej ofensywnym, miałby zastępować DP?
|
Tylko tak naprawdę w czerwcu może nie być z nami połowy składu.
Popatrzmy na ubytki w kadrze (prawdopodobne):
- Stilic (pewnie jakiś bogatszy klub w E-klapie)
- Stępiński (krzyżyk na drogę)
- Łukasz G. (pożegnam go bez żalu)
- Stjepanovic (chyba że dadzą mu roczny kontrakt z opcją przedłużenia)
- Dudka (mam nadzieję, że go nie przedłużą)
- Żemło (wypadałoby go chociaż na rok przedłużyć)
- Bieszczad
- Miśkiewicz
Ja bym transferu Cywki nie określał jako zastąpienie piłkarza z obecnego składu, tylko łatanie dziur, które powstaną w lecie. Naprawdę współczuję władzom Wisły letniego okna transferowego, w którym będzie trzeba sprowadzić kilku zawodników, którzy zaoferują poziom podobny do tych odchodzących. Przy obecnej sytuacji finansowej Wisły może to być nie lada wyzwanie.