stalsanok1946 napisał(a):

|
Cywka idzie w miejsce Stjepanovicia, któremu wygasa kontrakt w czerwcu
|
Gaszyński powiedział, że transfer do klubu oznacza pozbycie się jakiegoś piłkarza.
Tylko czemu Cywka, który jak dla mnei zawsze był zawodnikiem bardziej ofensywnym, miałby zastępować DP?