Cytat:
|
Kulą w płot, jakbyś poczytał Jaroo to byś wiedział, zę wszyscy Żydzi są w PiS-ie, poza Braunem - chyba jego kandydatem na prezia
|
Jeśli się nie mylę to Ty mnie pytałeś na kogo będę głosował w nadchodzących wyborach. Odpowiedziałem, że na Kowalskiego. Dziwi mnie więc Twoja twórczość i domysły, że będę głosował na Brauna (aczkolwiek zaraz po Kowalskim to mój drugi typ) .
Nie wiem gdzie i kiedy ja pisałem, że wszyscy Żydzi są w PiSie. Nie uświadczysz ani jednego postu mojego na temat tego kto w PiSie jest Żydem a kto nie. Jeśli chodzi o to forum to o Żydach pisałem tutaj tylko w dwóch kontekstach, pierwszy to było głosowanie poparte przez wszystkich za wyjątkiem jedna posła PiSu na temat oddawania polskich pieniędzy Żydom (znamienne jest to, że bardziej martwi Cię pochodzenie Brauna niż ta kwestia) a drugi kontekst dotyczył sracovii i o żydach pisałem następująco "jebać żydów".
Znowu wyborca PiSu, tym razem gwiaździsty dokonuje manipulacji i doszukuje się zadry w czyimś oku a w swoim belki nie widzi.
Jak tylko zaczęło się t wspominać o Żydach i dziwnym zachowaniu PiSu w pewnym głosowaniu to od razu pojawiły się jakieś zarzuty o antysemityzm, o jakieś czepianie się, dopatrywanie się żydostwa właśnie u Brauna itp. I właśnie widać kto tu ma problem z Żydami i na pewno nie są to osoby, które kulturalnie zwracają uwagę na wyżej wspomniane głosowanie. Nikt z nas tu się nie czepia Żydów ot tak, nawet można powiedzieć, że tu bardziej chodzi o PiS a nie jakichś tam Żydów. Tymczasem - tu znowu chyba dokonuje się manipulacja ze strony Gwiaździstego - uporczywie PiSowcy próbują odwrócić problem i jak tylko coś się na ten temat wspomni to świrujecie pawiana i wspominacie chociażby o korzeniach Brauna. Nie wiem czy to przerasta wasze możliwości myślenia ale nikt tu się nie czepia czyjegoś pochodzenia. Zabawne to jest jak odwracacie kota ogonem.
Cytat:
|
mają udawać że deszcz pada jak na nich plują , masz koniunkturalne zachowania ?
|
Zauważ jak jesteśmy rozgrywani przez obce Państwa w sprawie Smoleńska. Nagle, przed wyborami wyciekają jakieś tajne dokumenty niemieckie, mówiące o zamachu w Smoleńsku. Aha, już to widzę, że takie coś dzieje się przez przyczyny.
PiS się daje wpuszczać w maliny wszystkiemu i wszystkim co tylko przytaknie im głową, że w Smoleńsku był lub mógł być zamach. Już nie piję do obecnej sytuacji ale od 5 lat jak tylko zaczyna być dobrze to wyskakują ze Smoleńskiem i wtedy sondaże (które nawiasem mówiąc są gówno warte ale są takim balonem bezpieczeństwa dla fałszowania wyborów) lecą w dół. Od 5 lat ciągle mają jakieś nowe rewelacje, ciągle udowadniają, że był zamach. Efekt jest taki, że oficjalnie nic nie udowodnili, że wiele hipotez i asów z rękawa odeszło gdzieś w cień iz ostały zastąpione innymi hipotezami i asami - ostatni właśnie ten niemiecki. Śmieszne i żałosne to jest jak na takiej tragedii robi się politykę (zarówno PO jak i PiS).
Cytat:
|
Wy też macie takie wrażenie, że czym bliżej wyborów to Korwin zaczyna znowu swoimi wypowiedziami robić wszystko, żeby nie uzyskać dobrego wyniku ? Ostatnio strzelanie do górników teraz snajperzy z Polski na Majdanie ...
|
Mamy i nawet o tym wspomnieliśmy. Korwin miał dobry start kilka miesięcy temu. Myślałem, że się ogarnął, że Wipler na niego wpłynął i doradził żeby przestał klepać dziobem. Ale widać, że jak zaczęło być aż za dobrze to znowu się dziwne rozkminy zaczęły pojawiać.
I nawet jeśli on w 2/3 czy 99/100 swoich super teorii ma rację to nie wiem na .... się daje wkręcać skoro wiadomo, że lepiej nie wspominać o żadnych Hitlerach wcale bo i tak przekaz nie dotrze do ludzi tylko w głowie zostanie "Hitler", że lepiej nie mówić zawoalowany sposób o strzelaniu do górników czy paraolimpiadach. No ale chyba trzeba się pogodzić z tym, że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o układ lub bycie pożytecznym idiotą.
Nie wiem jak jest winnych krajach ale jak się patrzy na tę naszą politykę to ciężko się oprzeć wrażeniu, że wszyscy politycy są na maksa sterowani albo są na tyle głupi i pazerni na władzę, że nigdy nie dojdą do rządzenia a jak już dojdą to migusiem wszystko zepsują bo się pokłócą w imię ambicji o byle gówno, zamiast myśleć o Polsce.
Cytat:
|
do rabusiów nie górników !! ile można powtarzać ?
|
Rozłóżmy to na czynniki pierwsze. Moim zdaniem logika Korwina jest często podana na zasadzie podwójnego zaprzeczenia. No bo tak. Korwin jest przeciwnikiem socjalistów ale chwali socjalistę Jaruzelskiego - a przecież dla socjalistów to tylko kara śmierci według niego? Mikke jest za dotrzymywaniem umów, szkoda tylko, że nie chciałby zabrać wysokich emerytur oprawcom polskich patriotów, emerytur, które wynikają z umowy z... zniewolonym Państwem z Orłem bez korony.
I właśnie, rabusie, górnicy, strzelanie. Ludzie są w....ieni bo okrada ich banda czworga tak? Ludzie wychodzą na ulicę i zaczynają dymić bo już ich jasny piorun strzela. Dlaczego więc ten człowiek by strzelał do RABUSIÓW (zwał jak zwał), którzy walczą o swoje pieniądze, o godne życie w Państwie, w którym są okradani?!
Już pomijam to, że .......ę takie Państwo gdzie do każdej nieposłusznej osoby, do chuligana się strzela, bo mi się to kojarzy z komunizmem, z totalitaryzmem.
Korwin to inteligentny człowiek, do bólu logiczny, szkoda tylko, że ta jego logika jest sprzeczna ze sobą.
Po przemyśleniu pewnych spraw doszedłem do wniosku, że ten człowiek bardzo fajnie mówi, stawia bardzo radykalne tezy (co mi się często podoba) ale to wszystko to tylko puste słowa i życie weryfikuje go okrutnie. Tak jak miał rozwalać UE od środka (i co robi w tym PE? Czysty populizm przed wyborami uprawiał ;/), tak jak jest konserwatywny ideowo i jest katolikiem (a co robi? Dyma na boku jakieś panienki ;/) to tak samo jest on wrogiem socjalizmu, socjalistów tylko, że jak przychodzi co do czego to chwali cwela Jaruzelskiego czy układałby się z Tuskami, których to też niby by chciał skazywać na kary za np podwyższanie wieku emerytalnego - ostatnie zdanie opieram na tym, że widziałem wywiady, w których wspominał, że jakby była możliwość to by wchodził w koalicję aby tylko jakieś swoje postulaty wyborcze móc spełnić.