|
Cywka może tylko zyskać na powrocie do Polski. W Anglii na nikim jego gra wrażenia nie robi. U nas parę razy prosto kopnie piłkę i zostanie obwołany gwiazdą ekstraklasy i będzie żądał 100tys zł miesięcznie.
Właśnie tak by wyglądały losy polskich piłkarzy, gdyby u nas płacono grosze. WYjeżdżali za lepszą pensją za granice i tułaliby się gdzieś po niższych ligach. Nawet ci zdolni patrz Wolski, Chrapek, Cywka.
. .
|