63.5 Kg napisał(a):

Wlasie to mnie ciekawi...120 meczow w Anglii to nie jest mało
Bardzo dobre 2 sezony w Barnsley-60 meczow...
i dla kolegi Siemiona który pisze o 4 latach gry wybiorczej:
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=7144
|
Jednej tylko rzeczy nie wiemy - ile spośród tych 60 meczów było grane w wymiarze pełnym, a ile z nich to były ogony?
Niemniej - potrzebujemy grajków w miarę solidnych, a Cywka kilka lat temu takim wydawał się być. Pamiętam, że ocierał się o Premier League... Mam nadzieję, że wykaże się na testach i jednak go zakontraktujemy.