wiertar napisał(a):

|
113 meczy w CL piechotą nie chodzi, pokażcie mi drugiego takiego zawodnika z obecnej kadry Wisły który potencjalnie mogłby tyle pograć w angli. bez podpalania ale przydać się raczej przyda.
|
Wlasie to mnie ciekawi...120 meczow w Anglii to nie jest mało
Bardzo dobre 2 sezony w Barnsley-60 meczow...
i dla kolegi Siemiona który pisze o 4 latach gry wybiorczej:
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=7144