speedfashion napisał(a):

Sama waga meczu z Koroną powinna przyciągnąć ludzi na stadion.
Szkoda tylko, że klub nic nie robi w kierunku przekonania tych niezdecydowanych, a wszystkie działania marketingowe noszą znamiona prowizorki.
|
Co ma klub zrobić? Ludzie dajcie spokój. Nikt nie wie, że jest mecz z Koroną? Jak Legia przyjeżdza, to marketingu żadnego nie potrzeba. Bilety schodzą wtedy jak świeże bułeczki.