wislakrakow124 napisał(a):

Jak sie nie ma miedzi to sie tak robi Mi sie to podoba gosc dosc mlody i moze akurat w Wisle odpali. Klub dosc szybko mysli o wzmocnieniach Bangura(jesli sie nie rozkraczy) a teraz Cywka.
|
Nie no młody to on nie jest

, raczej jest w najlepszym wieku dla pilkarza i będzie chciał wrócić do świata żywych.