Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69953
Stary 21.04.2015, 08:58
wislakrakow124 napisał(a):Wyświetl post
Jak sie nie ma miedzi to sie tak robi Mi sie to podoba gosc dosc mlody i moze akurat w Wisle odpali. Klub dosc szybko mysli o wzmocnieniach Bangura(jesli sie nie rozkraczy) a teraz Cywka.

Nie no młody to on nie jest , raczej jest w najlepszym wieku dla pilkarza i będzie chciał wrócić do świata żywych.
Odpowiedz cytując