Wyświetl pojedynczy post
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69949
Stary 21.04.2015, 08:52
Jak sie nie ma miedzi to sie tak robi Mi sie to podoba gosc dosc mlody i moze akurat w Wisle odpali. Klub dosc szybko mysli o wzmocnieniach Bangura(jesli sie nie rozkraczy) a teraz Cywka.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując