Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9379
Stary 20.04.2015, 19:55
Z dziś, wywiad z Darkiem Olszówką, jednym z członków zarządu TS Wisła

Cytat:
Ostatnio było jednak z Akademią sporo zawirowań, jaka będzie jej przyszłość?

- Mamy podpisaną umowę na czas nieokreślony z Wisłą Kraków SA i będziemy ją realizować na warunkach tam określonych. Pomimo rożnych głosów dotyczących innej akademii, która ma współpracować z Wisłą SA, to my jesteśmy jedynym podmiotem, który ma prawo występować pod nazwą "Wisła" i grać z "Białą Gwiazdą" na koszulkach. Akademia Wisły będzie więc zawsze istnieć, bez względu na inne podmioty.
Odpowiedz cytując