Wyświetl pojedynczy post
sorino
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69941
Stary 20.04.2015, 16:46
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rehabilitacje/

Dzisiejsza informacja jaką uraczył nas klub, zainspirowała mnie do napisania takiego oto wiersza:


Murzynek Bangura w Afryce mieszkał

Złamał se nogę tam nasz koleżka

Szybko mu do niej pręta wsadzili

I z powrotem na Cypr zawrócili

Miała go czekać tam gra też ładna

Ale dwa razy zerwał więzadła

Wtedy na Cyprze go już nie chcieli

I do Arabów go też wysłali

Którzy go raz, dwa, trzy przebadali

I grać mu w piłkę nie pozwolili

Murzynek jednak się nie poddawał

Wnet go do Wisły ktoś tam polecił

Jednak by uniknąć kompromitacji

Poddano go długiej rehabilitacji

Kto wie może zdarzą się cuda

I murzynowi zagrać się uda

Ale gdy w nodze znów mu coś strzeli

Nie będzie gadania – My nie wiedzieli

I choć Wisełce ostatnio źle idzie

Trzeba będzie płacić kontrakt kolejnemu inwalidzie.
Odpowiedz cytując