Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#850
Stary 20.04.2015, 10:42
Ja bym się z Wdowczyka u żydów nie cieszył, bo jest on niezłym strażakiem - Pogoń pod jego wodzą zaczęła świetnie, w Kielcach i obu Wa-wskich ekipach też początek był lepszy niż reszta - oznaczało by to, że może on utrzymać sąsiadkę, szczególnie, że ma tam kilku grajków, którzy nie trzymają swojego docelowego poziomu - Budziński jest zawsze groźny, Rakels ma przebłyski, Covilo zjechał z formą... jeśli Wdowczyk się za nich zabierze i trend z poprzednich klubów będzie zachowany - może nie być spadku.
Odpowiedz cytując