|
z Koroną absolutnie muszą być 3 pkt żeby przyklepać pierwszą ósemkę. Natomiast przy tym naszym marazmie widzę jeden pozytyw - z drużynami, z którymi walczymy o grupę mistrzowską, w zasadzie z każdą mamy lepszy bilans bezpośredni co przy tak spłaszczonej tabeli może mieć niebagatelne znaczenie - na plus z Pogonią, PBB, Górnikiem, Lechią. Pozostaje tylko Korona, z którą przegraliśmy na jesieni. Mam nadzieję, że po niedzieli też bilans z nimi będzie na plus.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|