Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AdrianoZKS
Member
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#846
Stary 19.04.2015, 21:55
Za pobłażliwie. Myślę że A-klasa i derby z Nadwiślanem, Wandą NH czy rezerwami Prądniczanki byłyby dla nich dobre.

Co do naszej sytuacji w tabeli: to jest już tak maksymalnie spłaszczone, że jest w chvj konieczna wygrana z Koroną lub Śląskiem, inaczej na 100% będziemy grali trzecie derby i dostaniemy kolejny w....... od Zawiszy...
Ostatnio edytowane przez AdrianoZKS : 19.04.2015 o godz. 21:58.
Odpowiedz cytując