|
Widział bym u nas Vassiljev'a z Piasta dobry następca Guły tak wiem ,że kolo ma 30 lat lecz w Gliwcach gra dobre zawody.Umowa do końca czerwca tylko pytanie ile by zażądał
Powód: krzaczki :)
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 19.04.2015 o godz. 08:52.
|