Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 18.04.2015, 11:19
Czym zaryzykowałby Moskal wpuszczeniem Miśkiewicza czy Bieszczada? Niczym. I tak tracimy masę bramek. Myślę, że w końcu się na to zdecyduje.

Uryga ma fatalną wiosnę. W dodatku w drużynie też chyba już dobrze wiedzą, że co jak co chłopak do przodu piłki nie poda. Nie widać po nim zupełnie, że niedługo mu stuknie 50 meczów w ekstraklasie. Stjepa za niego! nie zdziwię się wcale, jak po tak długiej kontuzji, wejdzie i z miejsca poustawia całą grę.

Dudka akurat we wczorajszym meczu zagrał poprawnie. Specjalnie mu się przyglądałem i nie odstawał od Głowackiego. Może i grał na alibi, ale na pewno lepiej niż z Górnikami.

O Stępińskim powiedziano już wszystko. Już lepiej Kuczaka czy Burasa wpuścić za niego, przynajmniej chłopaki nie ucieknie nam do Niemiec za 2 miesiąca na zbiory truskawek, jak nasz kolega Mariusz. Nie wiem czy do czegokolwiek innego go najmą w Norymberdze.
Odpowiedz cytując