Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31931
Stary 18.04.2015, 10:03
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie to jest proste jak drut. W ciągu miesiąca wszyscy antysystemowcy stali się agentami Putina.
JKM - agent Putina
Kukiz - rusofil
Kowalski - ochroniarz Putina
Braun - przyjaciel Rosyji

Kto powiela te bzdury? TVN, czy może GW? Nie ten adres, gdyż wszystko idzie od Karnowskich, Sakiewicza, bądź teraz od Matki Kurka, którzy dostali świeże zadanie na Nowogrodzkiej.

PS. Ciekawe co z Wilkiem?
PS2. W najbliższym NCzasie będzie trochę o Kukizie, ale chwilowo cicho sza.
a ten oprócz ściemniania jeszcze pajacuje,nowy przekaz , nowi kolesie ? , wlezie w tyłek każdemu , bezstronny komentator

wiesniak842 "Wilk na 100 procent ruski agent. " Ну, погоди! " nic ci nie mowi"

ha, ha , skąd znasz , to stara bajeczka , ale dobre skojarzenie , przynajmniej nie ma sugestii jak u wołominiaka emj10 że Karnowscy i spółka sekują dwuprocentowcó i w porywach jednoprocentowców , zmasowana akcja , to spisek

sevenheaven "Co ta Merkel? Rusofil?"

chwila oddechu od żydowskiego Pis-u , uf , ocieramy pot z czoła , teraz biedni antysystemowcy z łatką rusofilów , i ten tandem co chce neutralności z rosją , korwin i ogórek , cymesik, a w tle zły Pis co chce wojny, koledzy antyssystemowcy , to już było , reżimówka co najmniej od 10.04,10 łączy pisowców z wojna z rosją , a wy dopiero teraz ? niedopatrzenie
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 18.04.2015 o godz. 10:17.