|
nie przesadzajacie- slaba druzyna zremisowala u siebie z jeszcze slabasza , to ze niektorzy jeszcze nie zdjeli rozowych okularow i siedza w nich przez ostatnich 5 lat to nie znaczy ze maja racje, Wisla jest slaba, przecietna drzuzyna i trzeba sie cieszyc z remisu ...kubelek zimnej wody dla fantastow ktorzy ZNOW chcieli wygrac 3-0 , dla mnie ten remis to wygrana , tak samo jak po wizycie u bukmachera , zejdzcie na ziemie dzieci Cupialowskiej Telefoniki ..... u Kazka mamy remisy , u Ziemniaka z lat 80tych bysmy dalej obrywali od wszystkich ...a panowie Dutka, Buchalik, Uryga to po prostu pozim 1-2 ligowy
|