Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 17.04.2015, 20:23
Naprawdę nie spodziewałem się takiego poziomu tego meczu. Istne widowisko okraszone przepięknymi golami. 3 bramki już w pierwszej połowie, zero kontrowersji, bezbłędni sędziowie.

Nie, nie jestem trzeźwy.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując