ABGwislakABG napisał(a):

|
Nie dziwi Cię, że nagle wszyscy antysystemowi są proputinowcami? Przypadek? Hemoglobina, mistyfikacja- taka sytuacja? Czy spróbujesz zaktywizować neurony i wyciągniesz prosty bardzo wniosek?
|
zaktywizuje , ale to jest cała seria wypowiedzi i zdarzeń które mnie niepokoją , nie mam nic przeciwko Kowalskiemu czy Braunowi ale ich ostatnie zachowania są co najmniej zastanawiające , Korwina pomijam bo zdążyłem sie przyzwyczaić