|
Naprawde uważasz, że PiS tego typu grą zwyskałby sobie elektorat centrowy- lub centroprawicowy- tego kogo miał przekonać PiS to przekonał. Wydaje mi się, że prędzej to brutalna i bezwzględna gra PO wraz z usłużanymi mediami. Kaczyński też jest winen, bo powinien być na to uodporniony- mimo, że stracił tam swojego brata i swoich przyjaciół. Nie bez powodu, już tydzień trwają wrzutki o Smoleńsku przez mass media- bo Polacy reagują na nie niechęcią.
Niestety, polityka to gra dla gruboskórnych.
Możesz mi wytłumaczyć jak niby PiS podzielił Polaków? Gdyby nie środowisko PIS to sprawa w tej chwili była by "brutalnie prosta"- tymczasem robi się coraz bardziej skomplikowana....
|