ABGwislakABG napisał(a):

|
Braun wygłupem? Rozwiniesz myśl?
|
wystąpił na konferencji z popierającymi go w wyborach komandorem rajdu Katyńskiego niejakim Węgrzynem i drugim motocyklistą , bez zająknięcia obaj motocykliści dowodzili że nigdy nie spotkali się z ruskimi tzw "nocnymi wilkami" chociaż wcześniej wegrzyn chwalił się imprezami z nimi , smaczku dodaje fakt że ruskie " " to wyznawcy stalina o putinie nie wspomnę,wożą sowieckie totalitarne symbole i sobie to chwalą , ale nie w tym rzecz , Braun zaatakował Republikę że kłamie o kontaktach z ruskimi , a ci tylko pokazali film z imprez naszych"katyńczyków" z ruskimi wołkami , czyli kłamali oni , a Braun krzyczał w Republice że to gebelsowskie kłamstwa , nie znałem Brauna z tej strony i dlatego napisałem o "wygłupach" , może nic takiego ale co by nie powiedzieć zmienia moje postrzeganie jego osoby , nic wielkiego ale jednak