63.5 Kg napisał(a):

Odpowiem krotko...
Nie wierze w zamach a wierze w ogromna chec i potrzebe wyladowanania za wszelka cene...
|
No to właśnie napisałem, albo się wierzy w bajki Anodiny i Laska albo nie. Innej możliwości nie ma.
Teraz nawet reżimowemu biegłemu Artymowiczowi coś nie gra:
http://wpolityce.pl/smolensk/241196-...olotu-o-ziemie