Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 16. Wiosna 2015.
Wyświetl pojedynczy post
czechu
Senior Member
Od: 07.2013
Skąd: Reymonta 22
Offline
#
636
17.04.2015, 05:47
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 1:3 (0:0)
Skład: Buchalik - Jović, Głowacki, Sadlok,
Burliga - Uryga, Garguła, Stilić, Barrientos,
Guerrier- Brożek
Zmiany: Boguski, Stępiński, Stjepanović
Bramki: Barrientos, Guerrier, Stilic
czechu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do czechu
Znajdź inne posty napisane przez czechu