Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4925
Stary 16.04.2015, 22:30
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
....a.... Trochę interesowałem się tym wszystkim ale w życiu nie sądziłem, że AŻ TAKIE S....YSTWO było w tym Smoleńsku. Oglądnijcie sobie dzisiejszego Pospieszalskiego, gdy pojawi się w internecie...

Ja .......e, czy to też ma być manipulacja i tańczenie na trumnach?...To sie ....a nie miesci wszystko w głowie, że te ....y z rzadu nie zostały jeszcze wywiezione na taczach i nie postawione pod trybunałem...
Uwazaj, bo zaraz ktoś wyskoczy żeś oszołom.
Dobry program u Pospieszalskiego, słowa Racewicz i Walentynowicza bezcenne.
Odpowiedz cytując