Pablo84 napisał(a):

....a.... Trochę interesowałem się tym wszystkim ale w życiu nie sądziłem, że AŻ TAKIE S....YSTWO było w tym Smoleńsku. Oglądnijcie sobie dzisiejszego Pospieszalskiego, gdy pojawi się w internecie...
Ja .......e, czy to też ma być manipulacja i tańczenie na trumnach?...To sie ....a nie miesci wszystko w głowie, że te ....y z rzadu nie zostały jeszcze wywiezione na taczach i nie postawione pod trybunałem...
|
Uwazaj, bo zaraz ktoś wyskoczy żeś oszołom.
Dobry program u Pospieszalskiego, słowa Racewicz i Walentynowicza bezcenne.