|
....a.... Trochę interesowałem się tym wszystkim ale w życiu nie sądziłem, że AŻ TAKIE S....YSTWO było w tym Smoleńsku. Oglądnijcie sobie dzisiejszego Pospieszalskiego, gdy pojawi się w internecie...
Ja .......e, czy to też ma być manipulacja i tańczenie na trumnach?...To sie ....a nie miesci wszystko w głowie, że te ....y z rzadu nie zostały jeszcze wywiezione na taczach i nie postawione pod trybunałem...
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 16.04.2015 o godz. 22:15.
|