Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 16.04.2015, 18:54
Jak nie z góralami to z kim? Mam dużą nadzieję na 3 pkt., aczkolwiek obawiam się, że górale niekonwencjonalnymi "metodami" mogą wybić naszym z głowy pomysły na grę w piłkę.
Odpowiedz cytując