Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 16.04.2015, 18:50
Jak wygramy jest realna szansa na podium. W razie porażki możemy mieć naprawdę problemy z miejscem w grupie mistrzowskiej. Dobrze, że nie będzie sędziego z mazowieckiego, może DG77 zabłyśnie znowu dobrą formą.


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując