|
Jak wygramy jest realna szansa na podium. W razie porażki możemy mieć naprawdę problemy z miejscem w grupie mistrzowskiej. Dobrze, że nie będzie sędziego z mazowieckiego, może DG77 zabłyśnie znowu dobrą formą.

Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
|