Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 16. Wiosna 2015.
Wyświetl pojedynczy post
stefpot
Junior Member
Od: 06.2014
Offline
#
617
16.04.2015, 11:38
Podbeskidzie- Wisła 2:4 ( 1:1 )
skład: Buchalik-Burliga,Głowacki,Guzmic,Sadlok-Uryga,Stilić,Guerrier,Barrientos,Garguła-Brożek
bramki: Głowacki,Brożek,Stilić,Guerrier
zmiany:Boguski,Dudka,Jović
stefpot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do stefpot
Znajdź inne posty napisane przez stefpot