Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31864
Stary 16.04.2015, 11:34
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
No bardzo fajnie, tylko w ten sposób nie da się nic w Polsce zmienić. Jest takie powiedzenie "Nieobecni nie mają racji". Nie głosujesz to tak naprawdę nie bierzesz czynnego udziału w życiu kraju. Bo niestety nikt za nas tego nie zrobi. Ja też mam swoje przemyślenia, są rzeczy które mi sie podobają i są które nie. Mało jest takich wyborców, którym sie wszystko podoba w 100 %. I tak jest na całym świecie. Ale dokonuje się wyboru, zliczając wszystkie "za" i "przeciw" i głosuje się, czasem nawet krzywiąc się.
To wlasnie przez takie "pseudowybory" i partyjniactwo nic nie dalo, nie da, i nie bedzie sie dalo zmienic. Co ci po wyborach? Nawet niech Pis wygra to i tak nie bedzie mial wiekszosci. O ile wygra bo przeciez wybory falszuja Wyborami z obecna ordynacja to gowno bedzie mozna zmienic za przeproszeniem.