wiesniak842 napisał(a):

|
Dla ciebie jakby było propisowskie to i pewnie bravo girl by było obiektywne.
|
A dla ciebie jaka gazeta jest obiektywna ? Bo najczęściej krytykujesz a sam boisz się ujawnić np. na kogo będziesz głosował, jaką partię wspierasz, no to może teraz ujawnisz swoją gazetę, jeśli czytasz w ogóle
