Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31859
Stary 16.04.2015, 10:49
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Dla ciebie jakby było propisowskie to i pewnie bravo girl by było obiektywne.
A dla ciebie jaka gazeta jest obiektywna ? Bo najczęściej krytykujesz a sam boisz się ujawnić np. na kogo będziesz głosował, jaką partię wspierasz, no to może teraz ujawnisz swoją gazetę, jeśli czytasz w ogóle