Gwiaździsty napisał(a):

Po raz kolejny Mikke pokazał swoją prawdziwą twarz kapitalistycznego bandyty bez skrupułów. Po tej wypowiedzi już chyba nikt nie ma wątpliwości, aby nie głosować na moskiewskiego agenta i największego wroga polskich interesów. Obrażenie klasy robotniczej przekreśliło na zawsze tego osobnika i potwierdziło jego zaciekły antypolonizm - lepiej już o nim nie wspominać na tym forum i w innych miejscach, najlepiej będzie o nim po prostu milczeć.
Nawet zacytowanie jego tłumaczeń nie jest w stanie w żaden sposób wybielić tej skandalicznej wypowiedzi. Ten człowiek jest jawnym wrogiem Polaków, ciężko pracujących robotników - to zresztą nie dziwi, bo sam nie wykonuje żadnej pracy, a na stronie internetowej swojej śmiesznej partii wyłudza pieniądze od naiwnych ludzi, handlując jakimiś gadżetami i zbierając datki na swoją szkodliwą działalność (nie podaję linku, bo nie ma po co nabijać wejść sługusowi Putina).
Brawa za reakcję dla Piotra Dudy!