Wyświetl pojedynczy post
Bronowianin
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31852
Stary 15.04.2015, 23:29
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Staremu pierdziochowi znowu się pogorszyło, chyba odstawił leki:

http://wpolityce.pl/polityka/241011-...ostanie-w-pysk
Po raz kolejny Mikke pokazał swoją prawdziwą twarz kapitalistycznego bandyty bez skrupułów. Po tej wypowiedzi już chyba nikt nie ma wątpliwości, aby nie głosować na moskiewskiego agenta i największego wroga polskich interesów. Obrażenie klasy robotniczej przekreśliło na zawsze tego osobnika i potwierdziło jego zaciekły antypolonizm - lepiej już o nim nie wspominać na tym forum i w innych miejscach, najlepiej będzie o nim po prostu milczeć.

Nawet zacytowanie jego tłumaczeń nie jest w stanie w żaden sposób wybielić tej skandalicznej wypowiedzi. Ten człowiek jest jawnym wrogiem Polaków, ciężko pracujących robotników - to zresztą nie dziwi, bo sam nie wykonuje żadnej pracy, a na stronie internetowej swojej śmiesznej partii wyłudza pieniądze od naiwnych ludzi, handlując jakimiś gadżetami i zbierając datki na swoją szkodliwą działalność (nie podaję linku, bo nie ma po co nabijać wejść sługusowi Putina).

Brawa za reakcję dla Piotra Dudy!
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez Bronowianin : 15.04.2015 o godz. 23:31.