Odkopuje temat bo zaraz znowu szesc nocek z rzedu i moze ktos czyms sie pochwali ciekawym
Co ostatnio widzialem i moge polecic (starocia i nie tylko)
Casablanca
Dziecko Rosemary
Smrod zycia
Kafka
Le Trou
Birdman
Wielkie oczy
Rush
Mandarynki
Lewiatan
Ladunek 200
Whiplash
Ostatni skaut
Cider House Rules
Nightcrawler
Interstellar
Barton Fink
Bogowie
Gone Girl
Smoke
La grande vadrouille
Trzy dni kondora
Historia Earla Kozla Manigautta
Selfish Giant
Krol wzgorza
Jack Strong
Dallas Buyers Club
Lone Survivor
Kapitan Phillips
Finding Forrester
To tak po krotce.