Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22316
Stary 15.04.2015, 22:35
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
Nasi kopacze wcześniej grali pod zwolnienie Smudy.
w szczególności Jankowski, Boguski, widać że czekali aż przyjdzie Moskal i wstawi ich do składu

podobnie Garguła, na wiosnę grał że ho ho
Brożek jak nic nie grał, tak dalej nic nie gra
Sadlok to samo
Głowacki, Burliga, Uryga, - ich forma jest w zasadzie cały czas taka sama
Buchalik puszczał same szmaty!
Murazynki na wiosnę i tak praktycznie nie grały
Jović całą wiosnę grał przeciw Smudzie!
Dudka teraz zaczął kipić ambicją i zmotywowaniem

i w sumie wychodzi na to że to Stillić grał na zwolnienie Smudy! ten Stillić który by pewnie za Smudą skoczył w ogień.

Piłkarze po porażkach są opluwani przez kibiców, jechani w mediach, nie wiem czy zmiana trenera jest warta takiego wyszydzenia. W to że Smuda tworzył ciśnienie na treningach, palił mu się grunt pod nogami, dobierał złą (albo brak całkowity) taktykę to już prędzej uwierzę.
Odpowiedz cytując