Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11621
Stary 15.04.2015, 16:57
Pamiatki, katering - fakt, cos na tym pewnie wpadnie wiecej niz zazwyczaj. Co do drugiego. Na naszym przykladzie najlepiej widac jak zostaja na zawsze ci co ida na Legie. Oczywiscie takie akcje, promocje sa dobrym zabiegiem. Uwazam jedynie, ze nie sprawdzaja sie zbytnio w naszych polskich realiach na dluzsza mete. Lechia bedzie miec dobre wyniki, to i wiecej ludzi bedzie przychodzic. Tylko i az tyle.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 15.04.2015 o godz. 16:58.
Odpowiedz cytując