|
Pamiatki, katering - fakt, cos na tym pewnie wpadnie wiecej niz zazwyczaj. Co do drugiego. Na naszym przykladzie najlepiej widac jak zostaja na zawsze ci co ida na Legie. Oczywiscie takie akcje, promocje sa dobrym zabiegiem. Uwazam jedynie, ze nie sprawdzaja sie zbytnio w naszych polskich realiach na dluzsza mete. Lechia bedzie miec dobre wyniki, to i wiecej ludzi bedzie przychodzic. Tylko i az tyle.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 15.04.2015 o godz. 16:58.
|