|
W sumie Lechia na tej akcji na biletach dużo nie zarobi. Ale będą na pewno duże wpływy z kateringu, pamiątek klubowych itp. Dwa zawsze kibic inaczej coś odbiera jak się do niego wychodzi z ręką ;d a Ci co byli pierwszy raz na legii pójdą na Łęczną i może zostaną na zawsze
|