Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11620
Stary 15.04.2015, 16:38
W sumie Lechia na tej akcji na biletach dużo nie zarobi. Ale będą na pewno duże wpływy z kateringu, pamiątek klubowych itp. Dwa zawsze kibic inaczej coś odbiera jak się do niego wychodzi z ręką ;d a Ci co byli pierwszy raz na legii pójdą na Łęczną i może zostaną na zawsze


Odpowiedz cytując