Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Quaresma
Junior Member
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11618
Stary 15.04.2015, 15:53
Lechia sprzedała już 7 tysięcy biletów(większość pewnie darmowe po meczu z Legią) a mecz dopiero za tydzień w sobotę. Kluby ekstraklasy, patrzcie i uczcie się jak robić marketing i frekwencje.
Odpowiedz cytując