Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Quaresma
Junior Member
Od: 11.2013
Offline
#
11618
15.04.2015, 15:53
Lechia sprzedała już 7 tysięcy biletów(większość pewnie darmowe po meczu z Legią) a mecz dopiero za tydzień w sobotę. Kluby ekstraklasy, patrzcie i uczcie się jak robić marketing i frekwencje.
Quaresma
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Quaresma
Znajdź inne posty napisane przez Quaresma