aNouc napisał(a):

PLUS ma dla mnie darmowy telefon bo staly klient i przedluzam umowe.
Co prawda przyjdzie sms ze maja taki i taki telefon dla mnie ale to za malo bo tych telefonow maja duzo wicej ale o nie o wszystkich informuja w smsach. jest moze gdzies na stronie PLUSA czy gdzies indziej caly wykres telefonow jakie maja do zaoferowania? na miejscu w salonie moga mi podac parametry ale chcialbym teraz na spokojnie sobie przejrzec w necie telefony i porownac wszystkie.
|
Jeśli na firmę to ok warto, jeśli natomiast bierzesz telefon na osobę prywatną to nie warto. Plus jak i wszystkie inne sieci rzucają największy chłam dla osób indywidualnych. Taniej Ci wyjdzie kupić coś na allegro, niż wziąć jakieś gówienko i jeszcze związać się za np 30 miesięcy z plusem.
Chyba, że Ciebie bawią telefony z niskiej póki to bierz śmiało.