Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 16. Wiosna 2015.
Wyświetl pojedynczy post
Diabolos
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: się biorą dzieci ?
Offline
#
601
14.04.2015, 08:41
Podbeskidzie Bielsko - Biała - Wisła Kraków 1:3 (0:1)
Skład: Buchalik - Jovic, Głowacki, Żemło, Burliga - Barienntos, Stilic, Garguła, Guerrier, Uryga - Brożek
Zmiany: Stępiński, Boguski, Jankowski
Bramka: Brożek x2, Stilic
Diabolos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Diabolos
Znajdź inne posty napisane przez Diabolos