Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5361
Stary 14.04.2015, 00:48
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Na razie skupmy się na rzeczywistości. Fantazję zostawmy sobie na później
Jakie fatnazje? Jedna kluczowa rzecz zadecyduje czy bedziemy w pucharach - czy będziemy po zaspadzniczym na 4 miejscu aby mieć 4 mecze u siebie, w tym prawdpodpobnie z Legią.

Bez oglądania się na innych, wystarczy remis na PBB, wygrana z Koroną i na Śląsku, który ostatnio jest w bardzo słabej formie. W meczu z Górnikiem widoczny był brak Stilica, teraz wróci i można liczyć na postęp.

Trzeba też pamiętać, że po tym jak Legia i Lech znalazły się w finale PP, to już na 100% 4 drużyna z ligi na w el. Ligi Europejskiej.

W realistycznym scenariuszu mamy po zasadniczej 4 miejsce, mecze z 6,7,8 i Legią u siebie, na wyjezdzie 2,3,5 czyli wtedy pewnie Lech Jaga i Śląsk/Lechia
Odpowiedz cytując