Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 16. Wiosna 2015.
Wyświetl pojedynczy post
fanatic1947
Member
Od: 07.2014
Offline
#
590
13.04.2015, 17:12
Podbeskidzie Bielsko Biała - Wisła Kraków 0:2 (0:1)
Skład: Buchalik - Burliga, Głowacki, Guzmics, Sadlok - Uryga, Dudka - Stępiński, Stilic, Guerrier - Brożek
Zmiany: Jovic, Barrientos , Boguski
Bramki: Brożek , Guerrier
fanatic1947
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fanatic1947
Znajdź inne posty napisane przez fanatic1947