Barti napisał(a):

|
W życiu... Do bólu będę podawał dwa argumenty. W Polsce finansowo nie stać 18-stu zespołów na grę w ekstrach... oraz martwy środek handlujący meczami. Spłaszczenie punktowe bardzo dobrze wpływa na rywalizację w lidze. Temat wałkowany tyle razy, a wciąż wraca ja bumerang.
|
Dokładnie, jedyną możliwą alternatywą dla obecnego systemu rozgrywek to okrojenie ekstraklasy do 10 zespołów i gra 4x