Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#824
Stary 13.04.2015, 14:46
Barti napisał(a):Wyświetl post
W życiu... Do bólu będę podawał dwa argumenty. W Polsce finansowo nie stać 18-stu zespołów na grę w ekstrach... oraz martwy środek handlujący meczami. Spłaszczenie punktowe bardzo dobrze wpływa na rywalizację w lidze. Temat wałkowany tyle razy, a wciąż wraca ja bumerang.
Dokładnie, jedyną możliwą alternatywą dla obecnego systemu rozgrywek to okrojenie ekstraklasy do 10 zespołów i gra 4x
Odpowiedz cytując